Nu, lūk, te mēs dzīvojām trīs dienas! Vēlreiz, atkal un atkal, milzu paldies Impro! Tiešām bijām paspējuši sagurt, un šāda atpūta nāca tieši vispiemērotākajā laikā. Visas trīs dienas nedarījām praktiski neko – mazgājāmies, sēdējām pie jūras, mazgājām drēbes, gatavojām ēst, svinējām Jāņus, svinējām mūsu ceļojuma 2 mēnešu jubileju. Nu, labi, tas laikam nav nedarīt praktiski neko, bet pie mūsu ierastā režīma tās skaitās slinkuma pilnas, bet visādi citādi tukšas dienas.
