jul 14 (17)

Nākamā, Serbijā pēdējā, pieturvieta – Novi Pazar. Es nevaru iedomāties, kā tas ir latviski. Novipazara? Lai būtu kā būdams, visi man pieejamie gps moduļi un kartes nemācēja mūs labi izvest pa šo pilsētu – nepareizi virzieni vienvirziena ielām, visur liek braukt zem ķieģeļiem, līdz kādā brīdī nonācām šaurā, šaurā ielā, kur gar abām pusēm noparkotas mašīnas, bet priekšā stabs. Tātad – jābrauc atpakaļgaitā, ļoti, ļoti uzmanīgi (lai neaizķertu citas mašīnas) un pret diezgan stāvu kalnu. Uzbraukt uzbraucu, bet viss sāka smirdēt pēc degušas gumijas, motortelpa sāka kūpēt, temperatūras gaismiņa panelī mirgot, viss slikti, viss slikti. Šeit tad apstājāmies un štukojām, ko darīt, kamēr mīļš bārddzinis sameklēja auto meistaru, kas runā angļu valodā. Meistars uzmeta aci un teica – burned clutch. Tagad zinu, kā izskatās/ož sadedzināts sajūgs! Katru dienu kaut ko jaunu iemācos! Bet viss kārtībā, varam turpināt braukt!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.