Labi, pietiek gānīties. Atvainojos visiem, kam Ulciņa ir mīļākā pilsēta pasaulē, hehe. Tomēr, pirms dodamies tālāk uz Albāniju, gribu parādīt vēl vienu musulmanieti, kas dodas uz pludmali. Turklāt dodas pienācīgi – ar Aldara salokāmo tepiķīti. Kas diez aldarim par to sakāms?