Jul31 (57)

Redzējāt upes kvalitāti iepriekšējā bildē? Es arī. Karīna arī. Bet viņa vienalga izlēma, ka upe būs gana laba kāju noskalošanai, hehe. Kāpēc, Karīna? Un pēc tam pārdzīvo, ka šmucīgas kājiņas! Viņa man tāds mīļumiņš!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.