Gar Ohridas ezeru ierīkota gara laipa, tad var smuki gar klinti pastaigāties un pārmaiņas pēc pabaudīt dabu, nevis arhitektūru. Tik nepārprotiet, abas Ohridā ir gana skaistas, un vispār par Ohridu man tikai labas atmiņas! Nu, ja neskaita to Pantaleonu. Hahahaha, Pantaleons.