Tālāk turpinām ar Patatņiku (tas ir sautējums podiņā; šo mums ieteica iepriekš minētais kalnu stopētājs) un panētu pildītu piparu. Izklausās/izskatās ne pārāk, bet pipars bija ĻOTI garšīgs! Tas arī esot bulgāru nacionālas/tradicionālais. Vēl maliņā redzams mans airāns, un otrā maliņā – Karīnas aliņš.
