Desertu, kādu, šķiet, Latvijā jau gadiem vairs nevar dabūt – Banana Split. Pankūciņa pilna ar banānu un saldējumu, pāri neīstais putukrējums un šokolādes mērcīte! Nice! Tagad pamanīju, ka nevienā bildē nevarēja redzēt pašu Viktoru, bet varu apliecināt, ka visu maltītes laiku no telefona ekrāna uz mums lūkojās pats svinību vaininieks. Tātad – Daudz Laimītes, Viktor! Un paldies par gardo maltīti!
