aug14 (56)

Iznākot no tuneļa, mūs sagaida šāda zīme. Es jau šādas Bulgārijā redzēju iepriekš, bet parasti biju pie stūres un nevarēju nobildēt. Kāpēc vajadzīga zīme, kas norāda, ka tunelis ir galā? Tas taču acīmredzami! Bulgāru līdzekļu izšķērdēšana! Būtu labāk saremontējuši komunistu mītni!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.