Fotoatskaite: Ilgi gaidītais brīdis ir klāt

Tā kā mēs jau gandrīz nedēļu esam brīnumainajā Irānā, viss iepriekš piedzīvotais šķiet kaut kāds blāvs un neinteresants, tāpēc grūti izcelt kaut ko īpašu par Armēnijas un Kalnu Karabahas apmeklējumu. Pastāstīšu īsumā, kas redzams atskaitē. Beidzot pametam Gruziju, sākam ceļot ar smagajām mugursomām, mazliet pavazājamies pa lietaino Armēniju, iekuļamies nepatikšanās ar Kalnu Karabahas KGB, un beidzot, beidzot, beidzot nokļūstam Irānā, kas izrādās vēl daudz foršāka, nekā jebkad biju atļāvies sapņot! Labāk mudīgi skaties bildes, ja?

7 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Ilgi gaidītais brīdis ir klāt

  1. Gribējāt kādu slikto komentāru par jaunajām galerijām, te nu būs 🙂 Ļoti neparocīgas mobīlajās ierīcēs. Teksts aizsedz gandrīz visu bildi un lai noņemtu ļoti grūti trāpīt uz tā [i] burtiņa (jaa, jaa, resni pirksti :D). Ja tiek līdz pusei un atsāk no galerijas vidus, bieži ielādējas tikai bilde bez pāršķiršanas un teksta opcija, kas gan varētu buut saistīts ar manu Androind versiju. Īsumā – jaunās galerijas advancētākas utt., bet ļoti neparocīgas mobīlajā telefonā. Visādi citādi viss forši. Blogs ļoti interesants, lasu un priecājos par jums 🙂

    • Paldies par norādi uz problēmu ar šķirstīšanas podziņām un aprakstiem, tiešām tādu nebiju piefiksējis. Tas tā kā nu būtu sakārtots (nācās upurēt izmaksu sadaļas kārtību, tagad tur ir vienkārši garš saraksts).
      Kas attiecas uz mobilajām ierīcēm – problēma ir apzināta, mēģināšu to tuvākajā laikā kaut kā risināt. Ja rokas izrādīsies pārāk līkas, vienkārši turpmāk likšu galerijas pa vecai modei. Man gan dikti patīk tie komentāri pie katras bildes, tā kā tik ātri vis nepadošos!

  2. ēee, kur ir nākamās nedēļas apskats? 🙁 katru dienu veru vaļā mlapu un gandrīz sapriecājos – “Fotoatskaite: Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – nākamā fotoatskaite!”

  3. Patiik,ka Harijs arii par veesturi pastaasta, re, es daudz ko nemaz nezinaaju. Nu ja, nesam jau tikai mees, letini, vien tie apbizotie. Tas jau, protams, nemazina to visu. Un tie sunciisi :)) Arii viss paareejais,protams. Lai veicas!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.