Fotoatskaite: Haoss, mīlestība un terorisms Pakistānā

Atskaitos par pirmo Pakistānā pavadīto nedēļu un daru to, protams, ar melīgu virsrakstu. Līdz šim Pakistānā esam novērojuši tikai divas no trim virsrakstā minētajām lietām, bet, lai uzzinātu, kuras ir īstās, būs jāizskrien cauri visiem bilžukiem.

14 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Haoss, mīlestība un terorisms Pakistānā

 1. Tik interesanti! Večuks muzejā atgādināja tipisku Indijas ainu – ļaudis nemitīgi rosās, kaut ko tīra, kaut ko kārto, bet kā ir netīrs bardaks, tā ir 🙂
  Dzīvo čūsku ēdājs bija Rikitikitavi, mangusts 🙂

  • Pagūglēju bilžukus, paties mangusts!
   Vispār pēc visiem šausmu stāstiem man tagad bišķiņ bail braukt uz Indiju, tāpēc tev jācenšas pēc iespējas vairāk teikt Indiju slavējošus vārdus 🙂

 2. Tas “ērglis” ar ~95% varbūtību ir melnā klija. Black kite angliski, Milvus migrans latīniski. Ēdot zivis, visādus pārpalikumus, bet laikam ne baložus, tāpēc tur var būt daudz kā vienu tā otru.

  • Atkal pagūglēju bilžukus, izskatās, ka tā tiešām ir klija. Nespeciālistiem droši vien nav tik būtiski – ērglis, vanags, klija, tāpēc sauc tā, kā lepnāk izklausās. Paldies par info!

 3. Pēc Jūsu bildēm nostiprinās mana pārliecība, ka tad, kad izmaksāšu sava dzīvokļa kredītu, to pārdošu un pārcelšos uz Pakistānu. Tā ir brīnišķīga zeme!

  • Te būs pagrūti uzturēt vienu otru tev mīļu ieradumu 🙂 Bet visādi citādi Pakistāna tiešām ir brīnišķīga zeme! Man atkal kārtējā mīļākā valsts! Karīna gan spītīgi turas pie Irānas.

 4. Dažreiz pat ir vēlme patīt atpakaļ ceļojumu, paskatīties, kā viss sākās, bet pārāk dauz laika aizņemtu. Gan jau kādreiz… Interesanti,kā vienmēr.

  • Jā, jā, zinu, zinu, ļoti atvainojos! Bet tieši šobrīd vaiga sviedros strādāju pie nākamās atskaites, un tūlīt, tūlīt jau būs gatava. Ja internetu ātrums būs gana labs bilžu augšuplādēšanai, nopublicēšu jau šovakar, labi? Ja nē, tad rīt točno.
   Un atbildot uz otru jautājumu – esam Indijā, un mums klājas ļoti labi! Kā gan citādi lai klātos? Dzīvojam sapni! hehe

   • Paldies!!!!! 🙂
    “Dzīvojam sapni” 🙂
    Jūs rakstāt tik interesanti, ka kļūstam jau nepacietīgi gaidot nākošo ceļojumsaldēdiena porciju. Atvainojiet!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.