Fotoatskaite: Ieriebjam pilsētām – tās prasa pārāk daudz spēka

Šonedēļ uzsvaru likām uz dabas objektiem, tā kā šoreiz vairāk būs [sub-amatieru kvalitātes] attēli ar ezeriem un upēm, nevis pilsētvidi. Pilsētu brūzma nogurdina! Un, lai gan solījos vairs netaisnoties par kavējumiem, tas arī par iemeslu publicēšanai tikai ceturtdienā – pielavījies milzu nogurums, kuru mums mazināt palīdzēja ceļojumu aģentūras Impro ļaudis, piešķirot piejūras namiņu atpūtai uz trīs dienām! Tātad – otrdien un trešdien atpūtāmies un neko nedarījām (ja vien par darīšanu neuzskata gatavošanu pilnvērtīgā virtuvē, iekrāto netīro drēbju mazgāšanu un Jāņu svinēšanu), bet ceturtdien – laiks atdot parādus lasītājiem.

7 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Ieriebjam pilsētām – tās prasa pārāk daudz spēka

 1. es arī esmu bijusi pie Bledas ezera (un pat dzīvoju vienā no tām glaunajām viesnīcām (par valsts naudu)) un man arī ļoti patika. Pie nākošā ezera gan nebiju, tāpēc man ļoti patika arī Bledas ezers. Un arī Ļubļana patika. Un Slovēnija arī patīkami pārsteidza, līdzīgu iemeslu dēļ, kā jūs, biju gaidījusi citādāku kaut ko..
  Vispār forši, jo atcerējos, ka toreiz domāju, ka varētu turp aizbraukt ar mazā Harija tēti. Bet apskatījām karti, laikam ne šī brauciena ietvaros..

  • Kā lai nečīkst – kauns pa visu ģīmi! Turklāt, ja nepaspēšu pirmais pasūkstīties, kāds cits norādīs, ka bildēju kā losis un vispār viss slikti. Tagad tādas iespējas nav, jo es jau pats visu esmu pateicis, ha!

 2. limestone ir kaļķakmens, to jau pērkot poda tīrekļus var uzzināt 😀
  tas parks toč izskatās pasakains

  ps. bet vajadzēja Karinkai ļaut atigrāties tajos aparātos! simc punkti būtu uzvārījušies 😛

 3. Nespēju neizteikt sajūsmu par superīgajiem bilžu aprakstiem! Jūsu humoriņš ir riktīga odziņa! Paldies!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.