Fotoatskaite: Kā sieva mani pameta, un es gāju uz ezeru slīcināties

Kā sieva mani pameta, un es gāju uz ezeru slīcināties jeb brīnumskaistā kontrastu zeme Mjanma. Par Mjanmu vairāk varēsi izlasīt bilžu parakstiņos, bet pagaidām izskaidrošu un atrunāšu visu, kas izskaidrojams un atrunājams.

 

Šis, šķiet, ir lielākais laika periods, kam esmu ļāvis paslīdēt garām, neuzrakstot nevienu atskaiti. Mēs šobrīd esam Indonēzijā, un zini, kā ir ar Indonēziju? Tā ir milzīgi liela salu valsts, katru dienu kaut kur jāskrien, vai tas būtu apskatāmais objekts vai kārtējais vilciens, autobuss, kuģis, bet tiešām visu laiku esam nemitīgā kustībā. Un transporti atkal aizņem kaudzēm laika, turklāt tie ir tādi, kuros tā normāli parakstīt neko nevar. Tāpēc izlēmu vienkārši par to neuztraukties (līdz šim nu jau veselus trīspadsmit mēnešus biju nemitīgā stresā par tām atskaitēm), un uzrakstīt tad, kad būs īsta iespēja. Tādu iespēju atradu kuģī, kurš mūs ved uz Nunukanu Kalimantānas salā – ceļā būsim teju trīs diennaktis. Lai nebūtu visu šo laiku jādzīvo ekonomiskās klases kabīnē (tās ir tādas lielas istabas pa 200-400 cilvēkiem, kur visi uz maziem matracīšiem guļ viens otram blakus, pat nekādas atdalošās sieniņas nav), piekukuļojām kuģa personālu, un dabūjām iespēju dzīvot/nakšņot slimnīcas telpā – mums ir gaisa kondicionētājs, personīgā tualete/duša un divas, lai cik arī švakas un nolietotas, bet īstas slimnīcas tipa gultas!

 

Labi, parunājis par grūto dzīvi esmu, tagad izstāstīšu, kas ar to sievu un slīcināšanos. Tas, protams, bija viltīgais virsraksts, kura mērķis ir ievilināt pēc iespējas vairāk lasītāju – vidējais katra raksta izlasītāju skaits pēdējā pusgada laikā ir nokrities teju trīskārši, un tas mani satrauc, tāpēc ķeršos pie jebkāda salmiņa, lai vismaz uz pēdējiem pāris mēnešiem bloga apmeklētāju skaitu (un līdz ar to arī savu pašlepnumu) izaudzētu līdz cilvēka cieņu neaizskarošiem apmēriem, hehe. Ā, atgriežoties pie sievas un slīcināšanās – virsraksts ir tikai pavisam mazliet melīgs – sieva tiešām mani pameta (par to smalkāk varēsi uzzināt tikai, izlasot rakstu) un uz ezeru es arī tiešām gāju. Pat divreiz! Vienīgie meli ir par to slīcināšanos, tas man pirmo reizi iešāvās prātā tikai tad, kad bija jāizštuko viltīgais virsraksts, haha. Tātad, mūsu Mjanma turpinās:

6 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Kā sieva mani pameta, un es gāju uz ezeru slīcināties

  1. Paldies, riktigi labs! Nesaprotu, kadel lasitaji saruk, jo man personigi ar katru nakamo ierakstu patik aizvien labak un labak. Lai lielisks celojums un gaidu jaunus ierakstus.

  2. Brīnišķīgi, kā parasti! Tas nopietni, ka sarūk sekotāji? Es domāju, ka tieši pretēji. Īpašs salds paldies par 94.attēlu ar kūciņām, un jauki ka pagaršoji.
    Lai arī vienmēr nerakstu komentārus, taču visus ierakstus izlasu, un bildes pat 2x paskatos. Ļoti, ļoti skaisti un saistoši. Liels paldies par darbu un laiku ko veltījat, lai mūs izglītotu pasaules izzināšanā un būtu interesanti.

  3. Pingback: Ierakstu izlase #15 - Stacija

  4. Kā jau rakstīju kaut kur iekš sava Fb profila – jūs iriet otrie pēc Žigimanta Krēsliņa, kura aprakstus, uztveri, fotogrāfijas utt. ir visnotaļ spirdzinoši lasīt un just. Lai jums veicas, lai dzirksteļo 🙂

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.