Fotoatskaite – lētās dienas ir galā; šodien mums lielas svinības!

Čau,

Atkal nedēļa jau apkārt, atkal nepaspēju iekļauties svētdienā un publicējos tikai pirmdienā, bet tas nekas, ja? Šonedēļ pārvācāmies dzīvot atpakaļ uz ES, tāpēc veikalos katru reizi šokējamies par to, cik viss dārgs. Ukrainas cenas man gāja pie sirds daudz labāk. Nu, nekas, jāmācās dzīvot vēl taupīgāk.

Starp citu, tieši šodien – 25. maijā – ir pagājis apaļš mēnesis, kopš pametām dzimteni. Tāpēc šovakar, neskatoties uz nedaudz augstākām cenām, svinēsim – ēdīsim gaļu un dzersim vīnu!

Tātad, ja gribi smalkāk zināt, kā mums gāja ceturtajā mūsu ceļojuma nedēļā, klikšķini uz pirmās bildes un skaties, un lasi! Komentāros, protams, gaidu atsauksmes un ierosinājumus.

6 komentāri rakstam “Fotoatskaite – lētās dienas ir galā; šodien mums lielas svinības!

  1. Paldies par kārtējo sēriju! Liels prieks to lasīt un aplūkot. Priekš manis tas ir kā vērtīgs dokumentālais seriāls! Smejos un priecājos kopā ar Jums par visu to, ko tik dāsni ļaujat apskatīt. Lai Jums labi klājas šajā jaunajā nedēļā, otro mēnesi uzsākot!!!

  2. Es novērtēju to darbu, ko ieguldat šeit mūsu priekam! Brīnišķīga atskaite, kvalitatīvas bildes un informatīvi, tai pašā laikā uzjautrinoši komentāri. Paldies 😉

  3. paldies, forshi, interesanti lasit; patik jusu pieeja un ari tas humors dazreiz komentaros 😉

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.