Fotoatskaite: Nemitīgās ballītes Teherānā

Sveicināti, dārgie biedri!

Tie, kas kādreiz ieskatās manos vai Karīnas feisbukos un instagramos, noteikti zinās, ka jau kādu brīdi esam Pakistānā. Pakistānā mums iet labi, visi par mums atkal rūpējas, neviens pāri nedara, esam drošībā un siltumā. Tas tā, lai jums būtu mierīgas sirdis. Tomēr, pirms nokļūt Pakistānā mēs pavadījām četras fantastiskas nedēļas Irānā, un būtu grēks par tām nepastāstīt. Un vispār, neskatoties uz milzu grūtībām ar internetiem, privāto telpu (Pakistānā neviens ne uz minūti neļauj pabūt vieniem un atpūsties, visu laiku RŪPĒJAS) un visādām citādām lietām, kas traucē rakstīt karijam, esmu pilnībā apņēmies turpināt informēt par visiem visnebūtiskākajiem sīkumiem, ko redzam, ko pieredzam, ko ēdam un kur guļam. Tā kā, varbūt ar nelielu nokavēšanos, bet visu uzzināsiet. Tātad, mūsu trešā nedēļa Irānā – Teherāna un Kašana.

Un vēl – tā kā iepriekšējā atskaitē nevienai bildei netika pierakstīts neviens komentāriņš (nepateicīgie), albūmiņu saliku iepriekšējā formātā. Tagad mierīgi atkal vari lasīt aprakstus telefonā!

Ā, starp citu, nosaukumam, protams, nav nekāda sakara ar realitāti, par nemitīgajām ballītēm rakstīju tikai tāpēc, lai pamudinātu tevi, ballīšu zvēru, uzklikšķināt uz rakstu.

 

9 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Nemitīgās ballītes Teherānā

  • Jā, es tieši to pašu gribēju vaicāt – kāpēc Karīna vairs neko neraksta?

   Bet fotoatskaite kā vienmēr interesanta. Ļoti smuki cilvēki tai Persijā. Tomēr, lai cik sirsnīgi viņi nebūtu, es diez vai rauktu uz valsti, kur, piemēram, pastāv publiskas pakāršanas un cilvēki to sanāk noskatīties kā kādu izrādi. It īpaši pēc pēdējiem notikumiem Eiropā un pasaulē. 🙁

   • Karīna ir drausmīgi slinka, pret lasītājiem izturas ar nepārprotamu vienaldzību un manos aizrādījumos vispār neklausās. Rakstiet viņai feisbukos, rājieties, gan jau kaut kādā brīdī labosies.

    Kas attiecas uz pēdējiem notikumiem Eiropā un Pasaulē, pareizi saki – Eiropā un Pasaulē. Irānai ar to nav itin nekāda sakara.
    Par publiskajām eksekūcijām gan varu piekrist, tas ir ļoti briesmīgi. Tomēr nekad negadīsies tā, ka tu netīšām iemaldīsies nāvessoda izpildes vietā. Tur speciāli jāiet un jāmeklē. Tas jau arī ir kaut kādiem izvirtuļiem paredzēts. Un parastais arguments par “nevedīšu tādam režīmam savu naudu” neiztur kritiku, jo Irāna no tūrisma točno neko nenopelna, drīzāk pazaudē. Neviens tūristiem (Viesiem) ne par ko naudiņas neprasa, līdz ar to arī nāvessodu režīma budžetā nekas neieripo.

 1. Paldies paldies paldies, ka atgriezāt iepriekšējo formātu, urrā! Nu atkal prieks lasīt iekš sava telefoniņa! Un fotoatskaite – kā parasti, pa interesanto un ar rozīnīti!

 2. Galvenā pamatsjūta vērojot bildes un lasot parakstiņus – neizmērojams mīļums. Foši. Paldies par stāstiem!

 3. Kādu laiku biju par jums aizmirsusi.Bija forši atkal paceļot kopā.Jūs baigi forşi visu măkat pastāstīt.Lai veicas!!!:)

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.