Fotoatskaite: Par lāčiem un auto nelaimēm

Šī nedēļa bija tiešām piedzīvojumu pilna – salūza mašīna, salūza Līga, satiku mežā (un ne tikai mežā, starp citu) lāci, mašīna atkal saremontējās, atbrauca ciemos jau nākamie viesi un vēl piespiedu kārtā nācās sadzerties gruzīnu čaču. Tagad sanāk tā, ka jau divas nedēļas pēc kārtas sūdzos par ballītēm un paģirām. Tomēr varu diezgan droši solīt – nekas tāds vairs neatkārtosies vismaz kādus pāris mēnešus, jo nupat esmu saņēmis ziņas gan no Pakistānas, gan Irānas vēstniecībām, vienas vīzas jau ir pasēs, otras apstiprinātas Irānas Ārlietu Ministrijā, tā kā jāaiziet tikai savākt. Un abās šajās Islāma Republikās, kā zināms, alkohola patērēšana galīgi nav cieņā. Turklāt pēc pēdējās pasēdēšanas pie čačas glāzes, šķiet, ka tā arī kādus pāris mēnešus alkoholu pat redzēt negribēsies! Labi, es droši vien izklausos pēc alkoholiķa, kas taisnojas, kāpēc viņš īstenībā nav alkoholiķis, hehe. Labāk beigšu sūdzēties, ķeries pie bildēm un izspried pats, kā mums gāja un kā ne:

3 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Par lāčiem un auto nelaimēm

  1. Nezinu,kas man patīk vairāk – labais humors vai skaistās bildes, bet cepuri nost, prieks lasīt. Tā turpināt. Gruzijas kalni arī skaistāki,kā biju iedomājies 🙂

  2. Hei! Kur esat pazuduši? Nevaru sagaidīt nākošo atskaiti! Laikam netiekat pie interneta ja?

    • Ahā, tātad kāds tomēr seko līdzi 🙂
      Mums te saistībā ar daudzo viesu uzņemšanu un braukšanu kalnos izveidojusies piespiedu radošā pauze, tiešām vairāk par pārdesmit minūtēm interneta nav sanācis redzēt. Bet tagad esam nobāzējušies Tbilisi hostelī uz vairākām dienām un paliksim šeit, kamēr sagaidīsim Irānas vīzu apstiprināšanu, un tikmēr rakstīsim, rakstīsim un rakstīsim. Es jau esmu ķēries klāt, tā kā, visticamāk, rīt sāks parādīties jauns materiāls.

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.