Fotoatskaite: Pēdējo nedēļu kopā

Sveicināti,

Sākšu uzreiz ar acīmredzamo – karijam ir jauna bilžu skatīšanas sistēma. Pēc neskaitāmiem lūgumiem (kopā 4 vai 5 ļaudis to tā “starp citu” pieminēja), beidzot esmu padevies lasītāju spiedienam un ierīkojis komentējamas bildes. Tagad komentāriņus var pierakstīt ne tikai pie raksta, bet arī pie katras bildes atsevišķi, tāpēc, lūdzu, komentējiet sirsnīgi, lai varu redzēt, kā tas strādā. Arī vizuāli bilžu skatīšanas sistēma bišķiņ pārvērtusies, tāpēc gaidu atsauksmes arī par to. Jāsaka gan labās, gan sliktās lietas. Labi?

Kas attiecas uz apskatāmo nedēļu – atkal būsim kalnos, atkal sagaidīsim jaunus viesus, bet kas pats nozīmīgākais – šī ir mūsu pēdējā nedēļa kopā, trijatā. Mēs – tas ir es, Karīna un mūsu mīļais, vecais, zaļais brīnums. Tāpēc arī galveno bildi izvēlējos tādu, atdodu vēl pēdējo godu busiņa kungam. Turpmāk pārvietosimies kājām un dzīvosim uz ielas. Mums vairs nav māju!!!

2 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Pēdējo nedēļu kopā

  1. Sen nebiju tik sisrsnīgi pasmējusies par bildēs redzamo un komentāriem. Paldies par labo vitamīnu devu un ar nepacietību gaidu nākamo sēriju. Lai veicas!

  2. Bildes ka parasti pilnas neparastiem parsteigumiem. Paldies par interesantajam serijam 😉

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.