Fotoatskaite: Ramadāns

Šonakt, zibeņu un lietus pavadīti, ieradāmies Melnkalnē. Nekad nebiju bijis tik augstā robežpunktā – ~1600 metru virs jūras līmeņa! Turklāt starp Kosovas pamešanu un ierašanos Melnkalnē ir jānobrauc kādi 10-15 kilometri. Kas uzņemas atbildību par notiekošo tajā zonā? Neviens? Tur var darīt visu, kas ienāk prātā? Par robežšķērsošanas briesmām vispār esmu aizmirsis, pēdējā laikā visa procedūra neprasa vairāk par kādām 10-15 minūtēm, forši! Bet ko nu te par jaunumiem, labāk pastāstīšu, kā mums gāja senāk, tas ir, pagājušajā nedēļā: bijām Serbijas labajā pusē, bijām pie to pašu serbu lielākajiem ienaidniekiem kosoviešiem, sakāpām kalnos, pasvinējām Ramadānu kopā ar musulmaņiem, viss, tātad, kā pienākas. Reku bildes un smalkāks apraksts:

Viens komentārs rakstam “Fotoatskaite: Ramadāns

  1. Uzraksts Nishas koncentracijas nometnee… “Wache” vaciski ir Sardze. Visdrizak tas taa tulkojas. SS – Schutzstaffel – vācu kaujas, sardzes utt dienesti dibināti Hitlera laikaa. Lidz ar to SS sardzes maaja?
    Par kuminu uz maizeem Ramadana laikaa pagooglejot, cepeeji saka, ka “We do it for the smell; it is the traditional smell of Ramadan that permeates most of the city.” Lai visi zinatu, ka tuvojas vakarinju laiks? Lai maltite labaak sagremojas?

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.