Fotoatskaite: Sirsnīgas atvadas no Irānas un ievads Pakistānas ārprātā

Pēdējās dienas Irānā pavadījām tā, kā visiem normāliem Irānas apceļoājiem pēdējās dienas jāpavada – piedzīvojām negaisu tuksnesī, teju diennakti pavadījām lidostā, pārdūrām auto riepu… Hahah, par riepu, protams, muldu, un vispār – pēdējā nedēļa Irānā bija tik pat jauka, kā visas citas nedēļas. Turklāt pašā pēdējā dienā tikām uzaicināti uz pusdienām pie vienkāršas, bet ļoti sirsnīgas ģimenes. Tātad atskaitē skaties/lasi: mūsu pēdējās dienas Irānā, īss un neoficiāls Dubajas apciemojums un un un un un –  ierodamies Pakistānā! Nav tā, ka baigais pārsteigums, bet Pakistāna ir pavisam traka un haotiska zeme. Tātad – laipni lūdzu kopā ar mums izbaudīt ne tikai Persijas posma noslēgumu, bet arī pirmo dienu pagaidām visdullākajā mūsu galamērķī:

3 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Sirsnīgas atvadas no Irānas un ievads Pakistānas ārprātā

  1. Hmm, un kāpēc jūs izlaidāt Arābu Emirātu u.c. tā reģiona valstu apceļošanu, ja jau pat bijāt Dubajā?

    • Visas pasaules valstis taču nekad nepaspēsim apceļot! Labi, es zinu, ka ir ļaudis, kas grib paspēt to izdarīt, bet tur parasti ir vesela kaudze ar noteikumiem – katrā valstī jāpavada vismaz 24h un tamlīdzīgi, bet es īsti neredzu vajadzību vienkārši atzīmēties ķeksīša pēc. Savukārt pavadīt ilgāku laiku AAE būtu ļoti dārgi, plus vēl atsevišķi jāmaksā par vīzu. Nepametot tranzīta zonu, šīs izmaksas ietaupījām. Turklāt pietura Dubajā sanāca pavisam nejauši – tas bija vienīgais par kaut cik saprātīgu cenu pieejamais veids, kā izlaist “bīstamās” teritorijas, visādi citādi tas mūsu maršrutā neierakstās. Iztērējot laiku/naudu Emirātiem, mums nāktos izsvītrot kādu citu valsti no maršruta, bet to taču mēs negribam!

  2. Beidzot es ar izlasīju!! Man domāt, viena no romatiskākajām galerijām līdz šim. Bet varbūt tas “the beauty is in the eye of beholder” efekts. Lai vai kā, man ļoti patika. Gan portreti, gan ēdienu bildes, gan visi citi apraksti. Foršie, paldies Jums!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.