Fotoatskaite: Sūfiju svinības un Lahoras ikdiena

Gan šajā, gan arī nākamajā nedēļā dzīvojām diezgan slinki – pārsvarā gulējām līdz desmitiem vienpadsmitiem, tad izgājām pavazāties, tad atkal mājās, palūrēt kādu filmu un tā. Nav gluži līdz galam mūsu vaina, jo Pakistānas un Indijas nedraudzīgo attiecību rezultātā gaidīt uz vīzām nācās 2 nedēļas, nevis solītās 2-3 dienas. Un vispār – mēs taču arī kādreiz gribam atpūsties! Labi, labi, nav jau tā, ka NEKO nepadarījām – bijām sūfiju svētkos, apmeklējām visskaistāko robežslēgšanas ceremoniju pasaulē, izbraucām pie dabas.

Dzīvojot lēnām, nekur neskrienot, var arī labāk izpētīt ikdienišķo Pakistānu – veikalus, parkus, ielas un citas lietas, kurām, steidzot no viena mērķa līdz nākamajam, bieži vien neatliek laika vai nepietiek uzmanības. Tāpēc šoreiz atskaitē būs redzamas vairākas pavisam ikdienišķas lietas, tā, lai var salīdzināt ar Latviju. Labi?

Vispār tagad esam kalnos, man salst pirksti, bet gribu pēc iespējas ātrāk padalīties ar jums savā jaunajā veikumā, tāpēc, pietiek muldēt. Lūdzu:

7 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Sūfiju svinības un Lahoras ikdiena

  1. Ļoti interesanti, paldies par reportāžu. Es gan laikam no laba prāta uz turieni nebrauktu 🙂

  2. Tas ūdenskastanis man izklausījās pēc ezerrieksta, turklāt tie arī aug dīķveidīgās ūdenstilpnēs

    • Jes, tieši tā, ezerrieksts! Ūdenskastani pats tieši iztulkoju no angliskā water chestnut. Nemācēju sagūglēt ezerriekstu. Paldies!

  3. ..nesapratu iemeslu kapec devaties tik tala cela, bet tas bija tik ievelkoşi! Paldies! Ari Turcija sufijus uzskata par tadiem ka sektantiem, ir valsts atbalstitie dervişi, kuri svetkos uzstajas ar paraugdemonstrejumiem, vini ir ka makslinieki, kuri zina ka pardot produktu, par ko tik loti interesejas, un ir zikr nelielas moşejas, kur dervişi patieşam griezas ta, ka, augşa sedot, şkita, ka jumtu noraus! Velreiz paldies! Pati noteikti nedoşos, bet mans virs bija taja rajona..

  4. Foto ļoti reāli ievelkoši un kolorīti. Ikdienā un netā neko tādu redzēt nedabū. Paldies, ka dalāties!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.