Fotoatskaite: Tīģeri, tirgi un lūgšanās lokālajā tīklā

Šī, visticamāk, būs pēdējā atskaite pirms atgriešanās mājās. Tas ir, ja vien nepamanīšos sastrādāt vēl vienu trīs diennaktīs, ko pavadīsim vilcienā līdz Maskavai. Bet rakstīšana pa ceļam ir gana sarežģīta, jo iepriekšējā vilcienu pieredze liecina, ka par iespēju lādēt ierīces notiek visai skarba cīņa – uz visu vagonu (56 cilvēki; katram vismaz pārītis lādējamu ierīču) ir tikai divas rozetes!

Šonedēļ lielākoties runāsim par Taizemes ēdieniem, neskaitāmajiem tempļiem un tirdziņiem:

14 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Tīģeri, tirgi un lūgšanās lokālajā tīklā

 1. Sveiciens.
  Jau nepacietībā gaidīju jaunu rakstu 🙂

  Man radās jautājums tikai par Jūlijas viesu māju:
  “Turklāt visi tie jaunieši ir ārkārtīgi pretenciozi un skatās uz mums ar nosodījumu! ”
  ^ Kas ar šo īsti bija domāts? Pārējiem viesiem nepatika Jūsu vecums? Vai arī Jūs viņiem kaut ko aizrādījāt par skaļumu u.t.t. ?

  Un, protams, vajadzētu kādu atsevišķu triecienrakstu (līdz Ziemassvētkiem, hehe) par braukšanu Transsibīrijas vilcienā – par praktisko pusi.

  Izbraukt cauri Krievijai ar vilcienu līdz Ķīnai (vai tajā virzienā) ir viena no štellēm, ko ļoti gribas veikt, bet tā kā nav kompānijas, tad visu laiku atlieku un atlieku 🙁 Vienam vilcienā braukt kaut kā “nevelk” tomēr.

  • Haha, aizrādīt neaizrādījām gan, neesam vēl TIK veci.
   Vispār es esmu novērojis, ka vispopulārākajos tūrisma galamērķos parasti novācas bariem tie jaunieši, kas ceļo ilgāku laiku, nu, tas ir, nevis nedēļu vai divas, bet jau dažus mēnešus vai vairāk. Un tad ar viņiem ir tā, ka viņi šausmīgi grib palielīties par to, cik forši ceļotāji ir, un cik visi pārējie neko nejēdz (tieši tāpat, kā mēs darām šajā blodziņā, haha). Katram, protams, savs, bet šie ļaudis par ceļošanu parasti sauc alus dzeršanu līdz pirmajiem gaiļiem dažādās pilsētās. Tad izguļas līdz pēcpusdienai, aiziet uzmest aci kādam objektam, un atkal sāk “iepazīties ar jauniem cilvēkiem”. Un tad sanāk tā, ka nesēžam ar viņiem kopā, jo tad, kad sākas pasēdēšanas, mums jau laiks uz čučumuižu. Nu, labi, es tagad pats izklausos bišķiņ iedomīgs – tā vis nav, lai taču katrs ceļo, kā viņam gribas, bet vienkārši mums nav īsti par ko parunāt ar tiem jauniešiem (mums neinteresē viņu stāsti, un viņiem – mūsējie), tāpēc labāk nakšņot tādās vietās, kur var satikt līdzīgi domājošus cilvēkus. Ārprāts, kā nu taisnojos 🙂

   Par Transsibīrijas vilcienu, protams, uzrakstīsim, bet tur patiesībā viss ir ļoti vienkārši – tāda vilciena, kas oficiāli sauktos “Transsibīrijas” nemaz nav, tā kā būtībā pats vari stellēt kopā vilcienus un braukt pāri Sibīrijai. Mēs būsim izbraukuši klasisko Vladivostoka – Maskava, bet arī ne līdz galam godīgi, jo pa vidam vēl divas reizes izkāpsim. Ir tas viens pats lepnākais vilciens, kurš saucas “Россия-1”, bet uz to biļetes izpērkas ļoti ātri, un mēs nokavējām. Tāpēc to pašu ceļu braucam citiem, mazāk skaisti nosauktiem vilcieniem. Vispār visus savienojumus un maršrutus ļoti ērti var apskatīties http://www.rzd.ru, tur arī vislētāk nopirkt biļetes. Piemēram, Vladivostoka – Maskava tajā pašā Россия-1, ja pa ceļam negribas izkāpt, var dabūt par 110 eiro. Savukārt, ja to pašu maršrutu meklē pie aģentūrām, tad cenas jau var pieaugt pat pieckārt. Mums kopējās izmaksas sanāca ap 215 eiro katram, bet, kā parasti, paši daudz ko nočakarējām. Bet par to jau vairāk uz Ziemassvētkiem 🙂
   Tomēr, ja gribi plānot ceļojumu garajā vilcienā kaut kad drīzumā, un ir vēl kādi jautājumi, mierīgi šauj vaļā!

 2. Pingback: Ierakstu izlase #18 - Stacija

 3. Mans mīlļākais blogs. Likās, ka šis ceļojums nekad nebeigsies. Likās, ka mūžīgi ik pa divam nedēļām te varēs ienākt un izdzīvot KARIJA ceļojuma jaukumus…bet…
  Izdodiet grāmatu un pārtulkojiet to dažādās valodās.
  Gaidīšu KARIJA nākamo ceļojumu.

  • Pag, pag! Ceļojums taču būs galā tikai reālajā laikā, bet aprakstāmie piedzīvojumi sakrājušies vēl par nedēļām 15-20, tā kā gan jau līdz gada beigām vēl mierīgi var ienākt un reizi tajās pašās divās – trīs nedēļās noteikti kaut kas jauns atradīsies.
   Un, protams, liels paldies par nepelnīti labajiem vārdiem! Sirsniņa sasildīta silta kā tikko no krāsns izvilkts pīrāgs!

 4. Sveiki, cienījamie ceļotāji !!!
  Lūdzu nepārstājiet ceļot, jo Jūsu piedzīvojumi un to apraksti šajā blogā piešķīra man enerģijas dzirksti katru nedēļu, nu jau vairāk kā gada garumā !
  Katru Jūsu rakstu gaidīju kā “mazos svētkus” un katru bildi ar aprakstu izbaudīju līdz sirds dziļumiem.
  Arī man patīk ceļot, un bieži to daru, taču Jūsu pārdrošība un attālumi pārspēj jebkurus manus sapņus !!!
  CEĻOJIET VĒL !!!! 🙂

  A.C.

  LEO.

 5. Divejādas sajūtas izlasot (es ar nokavēšanos) šo rakstu, gan kārtējais prieks par virtuālo ceļojumu, gan bēdīgi ka tas it kā beidzies. Patiesi sirsnīgs paldies jums abiem par ieguldīto laiku un darbu ceļojumu aprakstos, bildēs un brīnišķīgajos komentāros.
  Patiesā cieņā, Aija

  • Paldies, paldies!
   Tomēr virtuālais ceļojums, atšķirībā no īstenā, vēl turpināsies. Vēl mierīgi drīkst nākt un lasīt vēl un vēl!

   • Glad to hear it Nord. If you’re seriously interested in getting into good shape, run out to Barnes & Noble and grab a copy of Bill Phillips’ Body For Life. I’ve been doing the program for about 9 months now, and I’ve dropped a lot of body fat and added muscle tone. I won’t kid you, it’s hard work. Check it out.

  • Partizāni, aha! Tūdaļ, tūdaļ jau atkal ķeršos pie darba! Tūdaļ, tūdaļ! Tā jau arī rēķinājos, ka pirmās pāris dienās būsim vienā skriešanā.
   Ā, un Positivus jau bija piepelnīšanās, ne izklaide – visa nauda notērēta, tagad jāsāk pelnīt jauna, visur, kur vien dod iespēju!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.