Jaunumi šmortālā karijs.lv

Sveicināti,

Šis, šķiet, būs mans pirmais ieraksts, kurā nav bilžu galerijas. Parasti ar tiem albūmiņiem veikli apeju savu nespēju savienot loģiskā virknējumā vairāk par diviem-trīs teikumiem, bet šoreiz gribu pastāstīt par dažām izmaiņām šmortālā karijs.lv, un nekādi nevarēju atrast veidu, kā to izdarīt ar galerijas palīdzību. Nekas, sadalīšu vismaz pa punktiem, labi? Tātad, jaunumi, par kuriem gribu jūs informēt:

 1. Šmortālā karijs.lv tagad vari apskatīt mūsu ikdienas izmaksas – cik un par ko katru dienu tērējam. Pagaidām tikai par pirmo ceļojuma posmu (līdz 4. oktobrim), bet turpmāk apsolos ik pa brīdim papildināt sarakstu ar aktuālajiem skaitļiem. Izmaksas vari apskatīt šeit vai klikšķinot uz podziņu “IZMAKSAS” tur augšā.
 2. Tas, laikam, nav baigi svaigais jaunums, bet tomēr: jauna saskarne bilžu galerijās (skatīt iepriekšējās divas fotoatskaites). Tagad katru bildi atsevišķi var ne tikai nošērot dažādos sociālajos tīklos, bet arī komentēt! Vecās galerijas pagaidām atstāju, kā ir, lai var salīdzināt un izfunktierēt, kas ir labāk un kas sliktāk. Joprojām gaidu atsauksmes no lietotājiem, ja kas.
 3. Karīna pēc ilgas klusēšanas beidzot ir saņēmusies un uzrakstījusi pieklājīga garuma rakstu. Domāju, ka tas ir pieminēšanas vērts fakts/jaunums 🙂
 4. Bēdīgais jaunums – uzzināju, ka mana māsa nav saņēmusi viņai sūtīto pastkarti. Tas nozīmē, ka, iespējams, arī līdz citiem adresātiem mūsu pastkartes nav nonākušas. Būtu forši, ja es varētu kaut kā uzzināt, par visiem saņemtajiem sūtījumiem, lai varu taisīt sarakstiņus ar nesaņēmušajiem un tiem sūtīt vēlreiz. Negribu nevienu apgrūtināt, bet es būtu ļoti priecīgs, ja pastkartes saņēmušie ļaudis kaut kā pieteiktos.

jaunumi

6 komentāri rakstam “Jaunumi šmortālā karijs.lv

 1. Piedod! Jau sen gribēju pateikt paldies par jauko kartīti no Gruzijas. Saņēmām un nolikām goda vietā, lai katrs kurš ienāk mūsu mājā to var aplūkot.

 2. Kaut kur jau laikam komenteeju, ka paldies – kartite no Albanijas Hamburgaa tika sanjemta.

 3. Čau, ceļotāji! Jaunais bilžu pārlūks ir labs, bet galīgi nebaudāms, ja skatās telefonā. Man bija rituāls – lasīt jūsu piedzīvojumus vakaros gultā un tumsā. Vakar mēģināju, bet nekā. Sapratu, ka turpmāk tas būs jādara darba laikā! 🙂
  Bet visādi citādi – Jūs esat forši!!!

 4. Gaumīgā kartīte ar kaziņu no Albānijas veiksmīgi atceļoja. Paldies!
  Joprojām cītīgi seko jūsu gaitām 🙂

 5. Es arī blogu lasu mobīlajā. un diemžēl jaunais bilžu skatīšanas režīms mobīlajā nestradā. kad uzzpied uz bildi, bilde nerāda, komentārs par bildi pašā stūrītī. un gandrīz pa visu ekrānu logs kurā lasītājs var atstāt komentāru. Tāpēc liels lūgums kaut ko paveikt lietas labā. gribas jau tās bildes redzēt. jauku ceļojumu.

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.