Lietas, kas atvieglo mūsu dzīvi

Kāds komentāros tika prasījis, lai pastāstām par mūsu busiņa/mājas iekārtojumu. Patiesībā biju plānojis to izdarīt jau senāk, pat pirms izbraukšanas, bet kaut kā vienmēr pietrūka laika, vienmēr atradās kaut kas svarīgāks, ko pasākt. Varbūt tā ir pat labāk, jo šobrīd jau apmēram ir noskaidrojies, ko pa īstam lietojam, no kā esam atbrīvojušies, un ar ko vēl savu aprīkojumu papildinājuši. Un, tā kā citādāk stāstīt nemaz neprotu, visu rādīšu kārtējā bilžu galerijā. Tātad – skaties, kā dzīvojam jau apmēram sešas nedēļas:

6 komentāri rakstam “Lietas, kas atvieglo mūsu dzīvi

  1. Paldies par ieskatu sadzīviskajās lietās, plānojot savus ceļojumus, noteikti noderēs!
    Tas ko Jūs darāt ir ļoti iedvesmojoši, un Jūsu ceļojuma apraksti pēc darba nedēļas ļauj pašai sajusties kaut nedauz tuvāk tam, kur esat Jūs. Ārkārtīgi liels prieks par latviešiem, kas uzdrīkstas, dara un piepilda savus sapņus, tādējādi iedvesmojot citus. Lai Jums daudz labo piedzīvojumu un stipra veselība!

    • Es matus bieži mazgāju degvielas uzpildes stacijās, bet vispār samaksājam mazas naudiņas hosteļos/kad paliekam kaut kur pa nakti/pie sarunātiem ļaudīm. Šodien nomazgājos Balatona pludmales dušā. Parīt paliksim pie couchsurfing sarunāta vīra, tur samazgāsim arī drēbes.

  2. Šodien izlasīju 2 nedēļu ceļojumu, jo bēdīgu notikumu dēļ tas iepriekš nesanāca.Paldies, Jums abiem, par superīgajiem rakstiem un foto. Lai veiksmīgas un skaistas turpmākās ceļojuma nedēļas un mēneši.

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.