Paldies visiem!

Beidzot tas ir noticis, un mums tiešām izdevies uzsākt savu lielo ceļojumu. Protams, mēs esam baigie malači un kas tik nē, bet tas patiešām nebūtu izdevies, bez dažādu personāžu līdzdalības un palīdzības. Mēs gatavošanās periodā tiešām izjutām milzu atsaucību no visām pusēm, atbalstu mūsu idejai, katrs iesaistījās pa mazumiņam (kāds arī pa lielumiņam), bet kopā pa visiem palīdzēja mums uzbūvēt kaut ko lielu un mums ļoti, ļoti nozīmīgu. Tagad, skatoties un izjūtot, kā mūsu sapnis piepildās, emocijas ir tiešām ļoti spēcīgas, tāpēc gribu dažiem no šiem labajiem cilvēkiem pateikties īpaši.

Atā, atā!

Artim un Dacei – par to, ka apņēmās atlidot uz Gruziju un nogādāt mūsu dzīvojamo auto atpakaļ mājās, kad paši jau būsim gatavi doties tālāk ar mugursomām vien, par dažu juridisku detaļu atrisināšanu, Artim atsevišķi par milzu tehnisko atbalstu, bez viņa diezi būtu spējīgi uzbūvēt šo te visu karijs.lv lietu, Dacei atsevišķi par palīdzēšanu sadarbības jautājumos un vispār par to, ka viņa tāda vieda un patīkama kundze; Gustavam un Aināram par mūsu automobiļa pārbūvēšanu par namu uz riteņiem; Blīvei par mūsu vizuālās identitātes izveidošanu, Sabīnei par milzu emocionālu atbalstu un grūtību, ko mēs viņai pēdējos mēnešos esam sagādājuši, paciešanu; Līgai par skaistu aizkariņu un visādu citādu tekstila izstrādājumu sarūpēšanu; Veno par automobiļa savešanu nevainojamā tehniskā kārtībā; Rinaldam par to, ka viņš ir mans labākais čoms; maniem priekšniekiem Ivetai un Reinim par neizmērāmo atbalstu manās pēdējās darba gaitās; visiem, visiem pārējiem draugiem par atbalstu; maniem nabaga vecākiem, kuriem tagad nāksies samierināties ar stresu, ko rada bērnu vazāšanās pa pasauli un, protams, mūsu atbalstītājiem – Gandram un Garmin. Mīļš paldies arī visiem paziņām un  pat svešiniekiem, kas sūtīja ziņas ar laba vēlējumiem, noderīgiem padomiem un visādi citādi morāli mūs atbalstīja.

Karīna īpašu paldies saka savai mīļajai mammai un visiem iepriekš minētajiem ļaudīm.

Paldies, paldies, paldies, paldies!

Harijs

5 komentāri rakstam “Paldies visiem!

  1. MALAČI – visu ko var pazaudēt , bet iespaidus un atmiņas ko gūsiet paliks uz mūžu!
    Ja būsiet Austrālijā – gaidu ciemos!

  2. Kurzemē aust skaista diena….un prieks par jumsiem…lai kur jūs arī būtu,ja esat šo “bērnu”radījuši,tad zinat….mūsmājās rīts sākas ar karijs.lv….turaties un lai jumsiem gaiša diena…A#J

  3. Prieks par jums! Tiešām apbrīnoju jūsu apņēmību ko tādu paveikt. Ne katrs ir uz ko tādu spējīgs. Novēlu jums pacietību un sapratni, jo tā noteikti šajā garajā ceļojumā noderēs.

  4. Uzraktiet k.ko vairak par businju, kas kur atrodas un ka gatavojat auto celojumam?

    Paldies : )

    Veiksmes!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.