Reti mazgāsimies, strīdēsimies, priecāsimies, ēdīsim un varbūt būsim laimīgi

Laba diena!

Liels paldies Tev, kungs vai kundze! Par to, ka esi ienācis kārtējā klaidoņu blogā. Pastāstīsim par sevi, varbūt Tu atradīsi kaut ko, ko vari no mums iegūt.

DSC06161

Esam Karīna (26 gadi) un Harijs (31 gads) Eglieni un šobrīd ļoti aktīvi gatavojamies, lai 25.aprīlī dotos garā ceļojumā uz Āzijas pusi.

Mums katram ir savi mērķi – Karīnai patīk pasaules valstu ēdieni – tā viņa secina, kādus cilvēkus ieradusies apciemot, bet Harijam vienkārši patīk visur skriet, līst un kāpt. Viņš ir tas, kurš visos muzejos izlasa tos garos aprakstus.

Seko mums arī sociālajos tīklos:

Karīna: Twitter Facebook

Harijs: Twitter Facebook

Mums nekas nav apriebies, mums patīk mūsu darbi (Ziņu portāls “Apollo” un kinoteātris “Cinamon”), mūsu dvēseles ir pie mums, viszaļākā zāle, mūsuprāt, ir Latvijā, mēs godprātīgi maksājam nodokļus un visus politiķus nesaucam par zagļiem, kuri sačakarējuši mūsu dzīvi, nē.

Tā gadījās, ka 2014.gads mūsu dzīvē bija smags un bezcerības pilns, tāpēc šogad esam nolēmuši darīt citādāk. Par saviem pagātnes pārdzīvojumiem kādreiz pastāstīsim. Kad būsim gatavi.

Tiesa gan, naudas mums nav pārāk daudz, tāpēc cauru zeķi ārā nemetīsim, tirgos pirksim visšķībākos, vislētākos, bet tikpat garšīgos dārzeņus, un atteiksimies no visa ērtā, lai Jums būtu interesantāk lasīt, bet mums – iespēja īstenot iecerēto.

Par mūsu gaitām varēsiet lasīt arī portālos apollo.lv un tvnet.lv – tur rakstīsim retāk, bet koncentrētāk, savukārt šeit rakstīsim katru reizi, kad tiksim pie interneta.

Ieplānotās valstis: Lietuva, Polija, Ukraina, Moldova, Rumānija, Ungārija, Slovēnija, Horvātija, Bosnija un Hercegovina, Serbija, Melnkalne, Kosova, Albānija, Maķedonija, Grieķija, Bulgārija, Turcija, Irāna, Pakistāna, Indija, Nepāla, Bangladeša, Mjanma, Laosa, Vjetnama, Kambodža, Taizeme, Malaizija, Singapūra un Indonēzija. Ja veiksme būs mūsu pusē, tad arī Austrālija.

Ja saproti, ka mēs Tev nekrītam uz nerviem un esi gatavs turpināt, tad tālāk uzzināsi, ko mēs Tev vēlamies dot:

 • Savu ceļojuma dienasgrāmatu. Centīsimies to darīt maksimāli interesanti un papildināt ar informāciju, kas varētu noderēt Taviem ceļojumiem;
 • Noderīgus, atradumus, atklājumus, kas varētu palīdzēt citiem ceļotājiem, tāpat sīki izklāstīsim, kur un kā iztērējām naudu;
 • Karīnas uzdevums ir mūs veselīgi pabarot, tāpēc dalīsimies ar receptēm;
 • Savas pārdomas. Sūdzēsimies viens par otru, plēsīsim jokus vai vienkārši papļāpāsim;
 • Šobrīd karijs.lv vēl top, ir miljons sīkumu, kurus salabosim pakāpeniski.

Šobrīd, kamēr mēs vēl dzimtenē izdarām pēdējos darbus, karijs.lv Tu vari atrast:

 • Fotostāstus no mūsu iepriekšējiem ceļojumiem;
 • Rīku, lai pierakstītos jaunumiem e-pastā;
 • Vietu, kur ziedot mums, ja Tev ir tāda vēlme. Būsim priecīgi par ziedojumiem arī tagad, gatavošanās periodā;
 • Rīku, lai par mums pastāstītu saviem draugiem sociālajos tīklos.

Mēs vēlamies:

 • Uzklausīt uzslavas un kritiku. Labāk, protams, uzslavas;
 • Uzklausīt jautājumus, uz kuriem noteikti atbildēsim;
 • Palīdzēt, ja tas ir mūsu spēkos;
 • Ar tevi draudzēties.

Neslēpjam, ka esam atvērti jebkāda veida sadarbībai, priecāsimies par atbalstītājiem, padomdevējiem un gultas vietas piedāvājumiem, ja mums būs pa ceļam. Sazinies ar mums, ja ir kas sakāms!

5 komentāri rakstam “Reti mazgāsimies, strīdēsimies, priecāsimies, ēdīsim un varbūt būsim laimīgi

 1. Ja man būtu pietiekami daudz līdzekļu, es atbalstītu, bet šobrīd tas nav iespējams. Bet, jebkurā gadījumā, vēlu veiksmi, jo savus saņus īstenot, ir labākais un drosmīgākais (dažkārt), ko paveikt. Šobrīd aktīvi sekoju Zanes Eniņas ceļojumam uz Antarktīdu (kamzolis.com) un, ja izdevās viņai, tad izdosies arī Jums! Veiksmi un laimi!

  • Paldies, noteikti izmantosim arī šo iespēju. Pagaidām gan centīsimies piefiksēt visus draugus, kas dzīvo tajā galā, daži piedāvājumi par gultasvietu šur tur Āzijā jau ir.

 2. Ja nu sanāks pa ceļam, tad varēšu piedāvāt naktsmājas.
  Apskatieties http://www.workaway.info tur par gultas vietu un ēdienu var piestrādāt visādās inčīgās vietās, pati izmantoju kad pirmo reizi braucu uz Indiju.

 3. cau ! es esmu no francijas un es studeju latviesu valodu.
  sodien mana lektore izmantoja an article par jums parbaudijumam !
  forsi !

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.