Ziedo pret dāvanu

UPD: Tā kā tūdaļ jau ceļojums būs galā, apmētāt mūs ar naudu vairs nav brīv! Tomēr šī sadaļa man ir tik mīļa, atstāšu to aktīvu, piemiņai. Kā nekā – labsirdīgie ziedotāji būtībā mums uzdāvināja veselu ceļojuma mēnesi! Gan jau kādā brīdī apkopošu visus ciparus un darīšu tos publiskus, kopā ar visām izrietošajām pateicībām. Pagaidām atstāju visu, kā ir, tikai paslēpu kontu numurus un tādas lietas, lai kāds nepamanās iedot vēl naudas 🙂

Nē, mēs neprasām, lai Jūs mums iedotu naudu vienkārši tāpat – mēs Jūsu vārdā izdarīsim labu darbu!

Piemērs:

 • Pēteris noziedo mums 15 eiro (ziedojuma apmērs ir Pētera izvēle)
 • Par 5 eiro mēs izdarām labu darbu – pabarojam izsalkušu bērneli, suni, vecmāmiņu vai arī strādātspējīgu vīru spēka gados – tas pēc Pētera ieskatiem. Protams, sagādājam fotopierādījumu.
 • Nākamos 5 eiro mēs izmantojam savām vajadzībām, kuras ir miljoniem lielākas par mūsu finansiālajām iespējām, dodoties ceļojumā. Esam paēduši un ļoti pateicīgi Pēterim.
 • Esam tik pateicīgi, ka atlikušos 5 eiro iztērējam dāvanai no tālienes – Pēteris pēc kāda laika priecīgi saņem no mums pastkarti, konfekti vai garšvielu turzu. Protams, ja maksājuma uzdevumā norāda savu adresi.
 • Pēteris drīkst būt elastīgs – dot mums tiešu norādījumu par paveicamo darbu (vēlams, lai pēc tā veikšanas mēs būtu saglabājuši godu un cieņu)
 • Pēteris drīkst arī norādīt, kādu tieši dāvanu vēlas saņemt (vēlams ievērot likuma burtu)
 • Jāatzīst gan, ka gadījumā, ja Pēteris noziedos mums 2 eiro, par ko arī ļoti priecāsimies, matemātika var izrādīties mazliet citādāka un, iespējams, Pēteris paliks bez pastkartes.

Tātad! Ziedo pret dāvanu, iepriecini kādu tālajā pasaulē, iepriecini mūs un mēs iepriecināsim Tevi!

“Vieta ļoti daudznozīmīgam citātam” /Slavens autors/

 

8 komentāri rakstam “Ziedo pret dāvanu

 1. Sveiciens!
  Lai ziedošana būtu iespējama, prasās pēc jūsu personas kodiem! Iesaku nopublicēt (vai privāti atsūtīt) arī tos.
  Lai viss izdodās! 🙂

 2. Kad aizbrauksiet vairāk uz austrumiem – Irāna, Indija, tad ziedojumi varētu sākt birt kā no pārpilnības raga, ar piebildi – atsūtiet man preci tādu un tādu 🙂

 3. Pēteris drīkst būt elastīgs – dot mums tiešu norādījumu par paveicamo darbu (vēlams, lai pēc tā veikšanas mēs būtu saglabājuši godu un cieņu)

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.