Fotoatskaite: Vieta, kur valda tūkstošiem agresīvu sieviešu

Mjanma! Beidzot Mjanma!

Jau pirms kāda pus gada biju izlēmis nekad vairs netaisnoties par to, ka rakstu reti, ar kavējumiem, nekvalitatīvi un vispār esmu ārkārtīgi nepatīkams tips, tomēr šoreiz atkal mirdz acis un gribas biškucīt pasūdzēties. Pēc iepriekšējā raksta/atskaites biju stingri nolēmis mazliet saraut un, ja ne atgūt iekavēto, tad vismaz neatpalikt vēl vairāk. Ar savu lēmumu gan tā baigi nelielījos, jo, re, kā var sanākt! Bet – šoreiz man ir vislabākais attaisnojums pasaulē, tādu turēt zem pūra (zem sveces? Kas tas vispār par nejēdzīgu sakāmvārdu) nedrīkst! Tātad – lielais paziņojums – Lantas salā Taizemē pamanījos sasirgt ar denges drudzi, tāpēc veselu nedēļu sabiju slimnīcā un ellīgās mokās! Tieši tādās mokās, kādas neļauj rakstīt blogus un vispār darīt jebko noderīgu. Joprojām neesmu līdz galam atguvies, bet ir jau daudz, daudz labāk, tāpēc beidzot, beidzot pieveicu to velna Indiju! Un pavisam mazliet iesāku jau Mjanmu. Domājams, ka turpmāk rakstīšanai vajadzētu iet raitāk, jo turpmāk drīkstu rakstīt visu, kas uz sirds. Turpmāk vairs nav jācenšas izlobīt tikai tos dažus labos graudiņus milzu pelavu daudzumā (ātri cenšos vēl pēdējo reizi paapsaukāties uz Indiju, hehe)!

Tātad, ko esmu šonedēļ sastrādājis: dažas dienas visjaukākajā un mīļākajā Indijas pilsētā Imphālā, un ievads Mjanmā! Visumā tāda pozitīva nedēļa, tāpēc novēlu tev arī labu un patīkamu nedēļu, labi?

4 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Vieta, kur valda tūkstošiem agresīvu sieviešu

  1. Tāda pozitīva fotoatskaite sanākusi. Prieks, ka jums vairs neuzmācas krāpnieki un visādi diedelnieki.

  2. Lieliska atskaite,es tā sasmējos par dažiem komentāriem pie bildēm. Žēl, ka Harijam nācās pabūt slimnīcā, bet šķiet, ka kopumā jums abiem viss ok, un tas priecē. Vislabākie vēlējumi!!!

  3. Prieks atkal lasīt jūsu piedzīvojumus! Visvairāk jau, protams, gaidu Taizemi, kur pati esmu bijusi un vēlos atgriezties, gribas to atkal ieraudzīt, šoreiz no jūsu skatu punkta.
    Tas piemineklis (?) ar līķi, ar kuru cienājas putni ir sky burial, bēru paveids zoroastriešiem un arī kaut kādam budisma paveidam. Radies praktisku apsvērumu dēļ, ir kalnainas vietas uz mūsu planētas, kur praktiski neiespējami izrakt kapu, kā arī kurināmais dārgs dēļ retajiem kokiem. Tibetā tās ir cieņā. Kā arī apakšā vēl ir ideja – nodrošināt pārtiku dzīvajiem (maitas putniem ) ar nedzīvu miesu, kura tāpat vairs garam nav vajadzīga. Nu kaut kā tā. Riktīgs recycling 😀

  4. Pingback: Ierakstu izlase #12 - Stacija

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.