Fotoatskaite: Pēc ilga pārtraukuma atkal runāju par Taizemi

Priecīgus ziemassvētkus un laimīgu jauno gadu!

Kad vasaras vidū atgriezāmies mājās, biju sarēķinājis, ka visu ceļojumu paspēšu aprakstīt līdz ziemas sākumam, tad vēl ātri, ātri sataisīšu smukus izmaksu grafikus, vēl šādus tādus sīkumus, un jauno gadu varēšu iesākt ar labi padarīta darbiņa sajūtu. Izrādās, ka dzīvot īsto dzīvi ir bišķiņ citādāk, nekā biju pieradis tajos padsmit mēnešos, ko pavadījām promatnē. Kad bijām ceļā, katru un visu dienu pavadījām aktīvā kustībā un pētnieciskajā darbā, un tad tāda pogu klabināšana un bilžu skatīšana smadzeņu un pārējās miesas atpūtināšanai ik pa nedēļiņai – divām bija tieši laikā, bet izrādās, ka mājās kārtīgā darba ciklā nopelnītās brīvdienas labprātāk gribas veltīt īstenai atpūtai, nevis drukāšanai un lūrēšanai spilgtā ekrānā. Tādas, lūk, man atklāsmes, haha. Bet nedomā, draugs, ka esmu pametis tevi novārtā, tik vien kā pārcēlis termiņus – pagaidām līdz pavasarim, bet tad jau laiks rādīs, kā ies tālāk. Ziemassvētki jau klāt, un tā kā tieši Jēzus dzimpene bija mans iepriekš nospraustais mērķis, dziļi simboliski tieši septītajos ziemassvētkos nopublicēšu rakstiņu (bilžu galeriju), kas, cerams, būs par grūdienu dzīvīgākam publicēšanās ritmam turpmāk. Tātad, lūk, atmiņas par mūsu piedzīvojumiem pa ceļam uz Bangkoku un bišķiņ arī pašā Bangkokā – ūdenskritumi, nāves dzelzceļš, suvenīru rajoni, karaļa pilis un līdzīgi brīnumi.

Tiem, kas šeit iegriezušies pirmo reizi, kā arī visiem pārējiem, kas manas ilgās nerakstīšanas dēļ aizmirsis, kā tas viss darbojas, pateikšu priekšā – zem katras fotogrāfijas ir mazs aprakstiņš par tajā redzamo, tā kā droši klikšķini uz pirmās bildes, šķirsti, un ceļo kopā ar mums:

14 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Pēc ilga pārtraukuma atkal runāju par Taizemi

 1. Nu kam, atvainojiet, NAH tas vairs rūp?
  Pus pasaule pa kapeikām braukā apkart, varbūt kādam pensionāram kas no gultas vairs nevar izkāpt…

  • Kādam taču jāparūpējas arī par pensionāriem, kas nevar no gultas izkāpt. Aicinu cīņai pievienoties arī jūs, cienījamais kungs. Valdība jau par senioriem vairs nedomā! #AtlajstSaimu

 2. Kāds prieks lasīt jaunu rakstu! Priecīgu un jauniem piedzīvojumiem bagātu 2017 gadu! 🙂

 3. Labs ! Paldies par informatīvo ierakstu ar bildēm.
  Pat necerēju, ka jauni raksti būs 🙂

  Piekrītu, ka ceļojot tālu laika izjūta ir pilnīgi savādāka. Atgriežoties mājās, “īstā dzīve” (Harija termiņš) iebliež pa galvu un visi grandiozie plāni uzrakstīt nonstopā grandiozas atskaites un aprakstus kaut kur izplēn.

  Erevānas nacionālais parks kā reiz bija manos apskates plānos, tomēr tā kā pēc nedēļu ilgām pārdomām Taizemes apskati apmainīju pret citu Taizemei tuvu esošu valsti, tad šoreiz izpalika.

  Jā un tie lipīgie rīsi bambusa stiebros ir dievīgi. Ļoti garšīgi.
  Tom Yum zupa arī super !

  Jā, duriānu kaut kā man nesanāca nogaršot (pagaidām). Medīju to 2 dienas (mazpilsētā), nekur nez kāpēc nebija nopērkami tieši tajā brīdī.

 4. Patīkams pārsteigums Ziemassvētkos! Necerēju, ka būs jauni ieraksti pēc tam, kad redzēju žurnālu “9vīri”… Domāju – tagad tikai pa maksu 🙂

  Laimīgu Jauno gadu!

  • Kaut kā jau maizītei jāpelna 🙂
   Turklāt tiem, kas ir izlasījuši visu manis rakstīto šeit, žurnālā nekā jauna nebūs. Tā kā – joprojām viss par velti!

 5. Pingback: Ierakstu izlase #31 - Stacija

 6. Sveiciens jaunajā gadā! Jauki, ka atkal parādījās fotoreportāža. Ar nepacietību gaidīšu nākošo!

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.