Fotoatskaite: Orveliskie piedzīvojumi Birmā

Gandrīz trešo daļu šīs nedēļas pavadījām uz upes kuģa, kurā bez mums brauca zirgi, cietumnieces (un, protams, līdz ar cietumniecēm bruņoti sargi) un milzīgs daudzums māla krūku. Turklāt mēs tikām ievietoti kuģa priekšgalā, kur jādzīvo kopā ar apkalpi. Visādi citādi – piedzīvojām orveliskus mirkļus Mjanmas pupiņu galvaspilsētā Katā, kā arī pavadījām dažas laiskas dienas Mandalajā. Vairāk informācijas, kā parasti, bilžu aprakstos.

9 komentāri rakstam “Fotoatskaite: Orveliskie piedzīvojumi Birmā

 1. Super atskaite! Paldies par titānisko darbu bilžu ielādē un raksta sagatavošanā. Domāju, ka tie kas nekad nav bijuši Āzijā nespēj iedomāties,ka Internets var būt tik lēēēēēēēēēns (mana Nepālas pieredze). Es pat brīnos, kur Jūs atradāt tādas kvalitātes pieslēgumu, lai ielādētu šo bilžu blāķi. Mana pacietība Nepālā beidzās jau aptuveni pie pirmās bildes ielādes. Nepārspīlējot.

  Pēc bildēm un komentāriem saprotams, ka Birma/Mjanma ir pilnīgs pretstats Indijai.

  • Interneti ir lēni, jā, bet es jau tās bildes sataisu tik maziņas, cik vien var, lai apmēram varētu saprast, kas tajās attēlots, dažreiz pat līdz 20-30 reizēm. Visas šīs atskaites bildes, piemēram, kopā ir tik vien kā 65mb. Un tad arī ar lēnajiem internetiem stundā-divās visu var augšuplādēt. Pusdienās iziet gan nedrīkst, jo šad tad augšuplāde vidū pārtraucas, tad atkal jāsāk no sākuma. Jāpieskata kā tāds mazs bērns! Un vispār – tieši Mjanmā bija vislēnākie/nestabilākie pieslēgumi ever! Nekur, nekad neesmu redzējis TIK vārgu! Varbūt mājās, bērnībā ar 28kbps iezvanpieeju.

   Un, jā, Mjanma ir ārkārtīgi forša! Īpaši, ja tajā iebrauc no Indijas, hehe. Tagad, kārtojot un aprakstot bildes, pilnīgi sagribējās atgriezties tur vēlreiz. Gan jau kādreiz. Piemēram, pēc desmit gadiem, apskatīties, kā tad sabiedrība attīstījusies pēc salīdzinoši nesenās režīma maiņas.

 2. Brīnišķīga fotoatskaite! Iegribējās gan uz Birmu aizbraukt, gan apēst kaut ko līdzīgu bildītes redzamajam.
  Gaidīšu turpinājumu.

 3. Labākais ceļojumu blogs ever. Harija valoda un joki ir vienkārši episki. Tā turpināt!

 4. Brīnišķīgs vēstījums! Harija īpašie komentāri un neviltotā vienkāršība, kas liecina par cilvēka pašpietiekamību, ir miljons, ko nevar nopirkt par naudu. Njā, uz Mjanmu vēlētos aizbraukt.

 5. Čau! Es piekrītu, atskaite kad beigsies, būs skumji:) Apsoliet, pat, ja būsiet jau LV, ceļojuma atskaite būs līdz atgriešanās LV.:)

  • Jā, tieši tā, apsolos atskaitīties par VISU ceļojumu. Vienīgi pieņemu, ka, kad būsim mājās, būs arī šad tad jāiet darbā, kas varētu publicēšanas reizes padarīt vēl retākas, bet visādi citādi – kaut kad noteikti tiks nopublicēts viss.

Raksti mums komentāru

Tava e-pasta adreses netiks publicēta.